Komentarai
Šarūnas Balčėtis
Šarūnas Balčėtis Prieš 15 val
Mažumos save aukomis statosi, Raskevičiukas tapo politiku, viešas asmuo, tai pasipylė neigiamų rašliavų, normalu tai... Gerbiamas Tapinas irgi to sulaukia, Šalčiūtė, Bunkė, Dragūnas, Bulnavokas, Valinskas, nu visi bjaurių žinučių sulaukia, nereikia būti gėjumi, kad to sulaukt, bet nereikia ir sureikšminti to, gėjai nėra kažkokie šventi, kad negalima blogų žinučių sulaukt, ar komentarų.Net neteikia būti mažuma, tu to nori ar nenori , bet sulauksi. O čia gaunasi, jei gėjus, tai nieko blogo negali niekas sakyti, šventas reikalas. Latvijoje prisidirbo kažkoks gėjus, jį apipylė benzinu ir uždegė, skandalas, mažumas degina.... Taip nėra, buvo rimtai prisidirbęs, dėl to su kančia ir pažeminimu mirė. Gėjai vienodi žmonės, bet žmonėms nepatinka, kai jie stato save aukščiau hetero seksualų. Visi vienodi mes
T. H. Wien
T. H. Wien Prieš 16 val
Хороший фильм, вся правда на лицо. Спасибо Литовским коллегам !!!
Nerijus Sinica
Nerijus Sinica Prieš 16 val
Retai aš pasirodau komentaruose, bet rimtai nusikaltėliai palestiniečiai? Pažiūrėkim į vaizdus iš Jeruzalės gatvių kur musulmonus puola žydai per jų šventė Id al Fitras ar tikrai geras metas? Čia tas pats kas krikščionis pulti per Velykas, taip per Velykas ne Kalėdas nes pagal religiją Velykos didesnė šventė... Kas gali nuraminti konfliktą tai tik Izraelio vyriausybė pasiųsdama daugiau kariškių ar policijos į Jeruzalę ginti paprastų palestiniečių nes jei jie pradės tikėti HAMAS ar panašiomis organizacijomis tada šakės. Žmonės pamirškim stereotipus ne visi musulmonai yra teroristai, jie taip pat žmonės kurie nori gyventi ir džiaugtis gyvenimu...
Tadas Mikulevicius
Tadas Mikulevicius Prieš 16 val
I can translate English in court
Ričardas Bertašius
Ričardas Bertašius Prieš 16 val
Sinica truputį klysta dėl ko balsuoja jaunimas už Laisvės partiją
S. Mt
S. Mt Prieš 18 val
V. Sinica šaunuolis ♥
Махмуд Паджигаи
Махмуд Паджигаи Prieš 18 val
Ta jusu durna naujiena mes senai žinom jau trisdesimt metu visose sferose virsvalandziai ir vergavimas uz centus prabudo klounai gal is kuvaldos per galva gavot visi dirbantys zino ta nusikalteliu politika ir parsidavusius politikus jus nieko naujo nebepasakot
Махмуд Паджигаи
Махмуд Паджигаи Prieš 18 val
Sitos visos galvos kur idetos propagandos nesejai ir nesantaikos kurstytojai dirba visai ne zmoniu labui ju paklausius plaukai siausiasi jie nesa tikrai ne zmoniu pilietiskuma
ausara05
ausara05 Prieš 18 val
Puiki diskusija, džiugu, kad nebuvo rėksnio Viktoro, būtų ne diskusija, o kaltinimai ir įžeidinėjimai 😊
Gera Tema
Gera Tema Prieš 19 val
Susirūpinęs kaimynas is Šiauliu trugdo, Ponas Vytautas Sinica bandė paaiškinti paprsčiau,- nesigavo. Kai buvau jaunesnis esu matęs kai (Šiaulių anfitiatrą) puošdavo "pankai" pagal apsirengimo lygi geriausi kas galejo būti, palaidi vilkiniai šunys ir panašiai... koncerte kartą mačiau kai "pankai" vyrai bučiavosi...paskui juos gelbėjo Policija... nuo to laiko "pankai" ten nebesiringdavo, ir miesto gyventojams ir svečiams budavo maloniau vaikščioti bulvaru. Gal "pankai" nebuvo pasiruošę..!? O jūs "pūliniai" ? P.s. ir tai ne, neapykantos kurstymas
Marius Mockus
Marius Mockus Prieš 19 val
jus patys padaret kad jusu nemegsta per savo eisenas ir visus savo issisokimus padarykit festivalily ir niekas ant jusu nepiks bet toks jusu rodymas cirko ir kelia pikti
laivinis
laivinis Prieš 19 val
Jei tai butu linksmesnes naujienos, tai tikriausiai butu buve pamineta, kad B. Netanyahu yra Vilniaus Gaono palikuonis...
Linas Maknavičius
Linas Maknavičius Prieš 18 val
...patrauktas baudžiamojon atsakomybėn savo šalyje...
Birute K
Birute K Prieš 19 val
Katkus per lėtai šneka. Dar galima kartais kažką suprasti
simakautas
simakautas Prieš 19 val
Reiktų vadint ne tradicinė šeima, o biologinė. Juk nevadinam dviejų skirtingų lyčių gyvūnų poros tradicine :D Toks junginys atsirado ne iš tradicijos, o tiesiog gamtinis faktorius.
Gintaras Valiulis
Gintaras Valiulis Prieš 20 val
Šakės babajams.
Jam a man of fortune
Jam a man of fortune Prieš 20 val
👍
ebfoto
ebfoto Prieš 20 val
Respect Vytautui Sinicai
Mm Aha
Mm Aha Prieš 21 val
Ką veikia žydas palestinoj?
deividas paulauskas
deividas paulauskas Prieš 18 val
Žydauja 😁
N Oostindjer
N Oostindjer Prieš 21 val
Uspaskikis bailys...
Valentinas Ralys
Valentinas Ralys Prieš 21 val
Tavo parašų išvis nebuvo. Asile tu :D
Dainius Skairys
Dainius Skairys Prieš 21 val
sveiki, dirbau "Finejui" nemazai metu atidaviau tai firmai. rezultate po perskaiciavimo sodros, dingo isdirbti metai is bendro stazo. del neapmokamu atostogu, ne vieno nebuvau prasymo pasirases ir rases. del atskaitymu tai ziauru, kai litas buvo nedaskaiciuodavai 200 - 300 Lt i eura pervede atskaiciavimo suma liko, o alga pagal kursa ir apvalinant i mazesne puse. dabar megina verkti, kad vairu nera is Lietuvos. praso laikinai isidarbinti, nes jiems dings kvotos del vietu darbo. juokas per asaras. patis tauta isvare dirbti i kitas salys. ten kur laiko mus zmonem, o ne gyvuliais.
riorv
riorv Prieš 15 val
@Antanas M. tiesa sakai....gali neatsakyti....Anglijoj visi ta žino.....visur vienoda....)))
Antanas M.
Antanas M. Prieš 17 val
Zinok,verga jo likimas lydi bet kur! Dirbau pas 3 uzsieniecius. Vos tik ten atsiranda daugiau musiskiu - tuoj vienas naktimis pavaro,kitas su magnetu,trecias paremontuot,sastata nuplaut savaitgali "sumasto"... Niekieno neverciami!!! Keliais nemokamais pavaryti,po 100 val per 2 sav pavairuoti - "juk vistiek ne namie!". Ir pamatai po pusmecio,kad pasidare ... tas pats,kaip LT. O tada dar vadyba lietuviska kas nors prirodo - ir bek is ten,kol dar laikas... Patikek,uz bazara - atsakau!
Darius Auglys
Darius Auglys Prieš 22 val
Hamas provokuoja Izraelį? O kaip Izraelio veiksmai? Izraelis daro karo nusikaltimus. Ka jus pezat bl?
Arvydas Al
Arvydas Al Prieš 22 val
Ar jau pribrendome smaukymuisi viešumoje?
Arvydas Al
Arvydas Al Prieš 20 val
@simakautas aha
simakautas
simakautas Prieš 20 val
lauki, kad galėtum stebėt ir pats smaukyt? XDDDDDDD
Paulius Vaskas
Paulius Vaskas Prieš 22 val
M
Saule Stan
Saule Stan Prieš 22 val
Lietuvos beprasmybes,traukites geda
Махмуд Паджигаи
Махмуд Паджигаи Prieš 18 val
Iseikit visi i pensija propogandistai jus
vahuid
vahuid Prieš 23 val
Sinica šaunuolis, pastovi už 90% žmonių, kuriems visokie iškrypėliai nori nurodinėti, kas yra šeima. Galvojau, kad tapinas labiau "stums" ant Sinicos, tai ačiū nors už tiek. Nepatinka man visokie Orlauskai ir t.t. bet dar labiau nepatinka tie, kurie bando eiti prieš daugumos nuomuonę ir prastumt tai bet kokia kaina. Labai paprasta, tegu isiteisina kažkokią sutartį dėl teisinių dalykų skyrybų atveju ir panašiai, bet jokių vaikų jiems, jokių paradų. Nes viskas prasida nuo vieno ir prieis link vaikų auginimo, orgijų viešų ir t.t.
rukyk123
rukyk123 Prieš 23 val
Okupantai niekada ramiai negyvens.
shmeh8
shmeh8 Prieš 23 val
Laukiu Sinicos coming-outo 🙆🏻‍♀️
Ieva Lusaite
Ieva Lusaite Prieš 18 val
O tu jau coming-outinai?😏
Eugenijus Mickunas
Eugenijus Mickunas Prieš 23 val
Sinica šaunuolis-paprastai, aiškiai ir išsamiai
Martynas Galadauskas
Martynas Galadauskas Prieš 23 val
Prezidentas įsisegs LGBT ženklelį iškarto po to, kai prisisegs savo kiaušinius. Bėda tame, kad iki šiol jo kiaušinių dar niekas nėra matęs ir nei jis, nei kas nors kitas, nežino kur jie yra paslėpti.
Martynas Galadauskas
Martynas Galadauskas Prieš 21 val
@Renatas R. turėtum smegenų, tai suprastum kodėl - todėl, kad pats taip pasakė.
Martynas Galadauskas
Martynas Galadauskas Prieš 21 val
@Justinas matau pas tamstą yra ne slaptas fetišas bekiaušiams. Nenuostabu, koks pats esi, tokius ir mėgsti.
Justinas
Justinas Prieš 21 val
ar neatsibodo tas pats medinis bajeris? Ar tamstai yra slaptas fetišas kiaušiniams? Jei pasiilgote Tomas Jums pagelbės
Renatas R.
Renatas R. Prieš 23 val
O kodėl jis turėtu įsisegti jeigu jis nėra narys :) gal dar KGB ženkliuką paprašys kas įsisegti.
Asta Janušonienė
Asta Janušonienė Prieš 23 val
Ar jus patys tikit ka kalbat žiauriai neskani jusu diskusija
apola
apola Prieš 23 val
Atsakyčiau klaususiam dėl p. Raskevičiaus lytinės orientacijos - neretorizuojant, yra pakankamai informacijos internete, ir bent mano akims ten viskas aiškiai pasakyta apie ją, taip, kaip ir priklauso viešumo suvokimui: ta prasme, kad į viešumą patekę renkasi, apie ką kalbėti, ir jei apie tai kalbama medijai ir informacija talpinama į internetą, tai yra tiesa (teisinga informacija).
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš dieną
Tomas gyvena su dviem moterim, kaip musulmonas :D...
Baltic Way
Baltic Way Prieš 17 val
@Justinas tai, kad jis profesionalus gėjus, pats sakė. t.y už pinigus. Tiesiog stumti šią agendą piniginga. Ir dar gerokai iki seimo. Užtenka pažiūrėti kiek LT yra ''teises'' stumiančių NVO (finansuojamų iš ne Lietuvos, ES, tarptautinių organizacijų)
Justinas
Justinas Prieš 17 val
Tomas diskreditoja gėjus. Kaip galima padaryti vaiką moteriai ir tuo pačiu užsiimti santykiais su vyru per užpakalį ? Ar tai nėra dviveidiškumas?
Viktoras Racys
Viktoras Racys Prieš dieną
Tai esat super demagogai. O ką manot apie Lietuvos kosmonautus?
ninja turtles fan
ninja turtles fan Prieš 22 val
Palaikau
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš dieną
Koks valstybės reikalas su kuo aš gyvenu, ar su Jonu, ar Onute, ar su abiem? Kai vaikas gimsta, abu biologiniai tėvai prisiema atsakomybe, ir jei vienas iš tėvų nenori vaiko, tai nepriversi gyventi kartu, ką gali padaryti, tai priteisti alimentus.
Tomas Sesickis
Tomas Sesickis Prieš dieną
Nusiimkit tuos skydelius, klounai...
pazarstukas
pazarstukas Prieš dieną
KOMJAUNIMAS PYKSTA!!! LAIKYKITES PUPULIAI, TURITE TOKIUS TOLERANTISKUS SVIESUOLIUS KAIP KAD TAPINUKAS, MALINA, BERTULIUS VISOKIUS, JUK JIE YRA UZ TOLERANCIJA, LYGIAS TEISES AR NE? PATVIRTINKIT KOMJAUNUOLIAI.
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš dieną
Tai partnerystės įstatymas prievarta įpartneriuos hetereksualias šeimas prievarta? Vaikų apsaugai yra alimentai, girdėjot tokius?
Vyciuneea
Vyciuneea Prieš dieną
Ta šališka Andriaus reakcija, kai sužinoko kiek vaikų jau atimta iš šeimų. Dėl jos jau verta peržiūrėt.
Šarūnas Balčėtis
Šarūnas Balčėtis Prieš dieną
Jokios diskusijos ar įstatymai nepakeis mano nuomonės apie tokius dalykus. Čia einama prieš dėsnius, užpakalis yra skirtas pašalinti šūdukams, o ne sustumti juos atgal. Man šlykštu, nemėgstu visko kas su kakučiu susiję, ypač pimpaliukai su jo kvapu. Esu žmogus prie technikos, mėgstu tvarkingai viską, paimkime garso stiprintuvą: yra "IN" ir "OUT" jungtys, jei sumaišysime jas ir pajungsime laidus ne į tas jungtis, tai muzika tiesiog negros. Tas pats ir su užpakaliu, jis yra "OUT", kakučių išėjimo vieta, negali būti "įėjimas". Nereikia dviračio išradinėti ir eiti prieš gamtą, jei užpakalis skirtas kakojimui, tai ir yra kakojimui, negalima išsidirbinėti.
Juozas Javaitis
Juozas Javaitis Prieš 12 val
Žmogau, kokios šlykštynės Tavo smegenyse,
Laura Ryšytė
Laura Ryšytė Prieš 14 val
@Šarūnas Balčėtis prie ko čia šitas?
Šarūnas Balčėtis
Šarūnas Balčėtis Prieš 19 val
google "Pedophilia in Ancient Greece and Rome", gero skaitymo
Šarūnas Balčėtis
Šarūnas Balčėtis Prieš 19 val
@blueeyedbaer neišeina taip, negaliu savo nuomonės sakyti, komentarai trinami, nepatinka pimpaliukai.
blueeyedbaer
blueeyedbaer Prieš 19 val
O tai taip išeina, kad pimpaliukus be kakučio kvapo mėgstate?
Tomas K
Tomas K Prieš dieną
Negali būti čia didesnio paveikslo dalis? Kad ir dėmesio nukreipimui nuo Ukrainos? Juk Hamas turi ryšių su Rusija.
JimmyLTU
JimmyLTU Prieš dieną
1:21 Tas Šeimos Gynimo Maršas sumokėtas piaras ne daugiau. Joks sveiko proto žmogus į toki jūdėjima neitu.
Tautvydas Deržinskas
Tautvydas Deržinskas Prieš dieną
Račkevičius viena ranka naudojasi konstitucija ir konstituciniu teismu, o kita ranka įvedinėja segregacinius pasus, kurie pažeidžia konstituciją.
rasa lukoseviciene
rasa lukoseviciene Prieš dieną
Užpypina pigios levakės su kaltinimui Trampui. Dūrų pasaulio atstovė.
give me o slash
give me o slash Prieš dieną
Sinica sako tiesą, žmonės gali kalbėti apie vieni kitus ką nori, gali žmonės nekęsti kitų jei nori, ir turi tūrėti laisvę tai išreikšti. Tą "neapykantos kalba" kurią taip norima uždrausti ir skirti baudas yra žodžio laisvės apribojimas. Iš vis pastaruoju metu negatyviai pasisakyti ir drabstyti purvais galima tik dešiniuosius. Tu tik pasisakai kažką negatyvaus apie kairiuosius ANTIFA ir kitas prokomunistines atmatas, pederastus, trans ir kitus (betkoks žodis) seksualis, iškart esi trinamas. O ant tavęs galima drabstyti purvais, išvadinti fašistu, naciu, netolerantišku (įterpti bet kokį keiksmažodį), siūlyti nušauti, užmušti ir pakarti. Ir viskas gerai. Kur dingsta žodžio laisvė čia? Tai arba leiskite abiejoms pusėms sakyti ką galvoja arba užčiaupkite abi
give me o slash
give me o slash Prieš 13 val
@simakautas šaukti ir teigti, kad neapykantos kalba nėra laisvas žodis yra tas pats, kas sakyti, kad greipfrutas nėra citrininis vaisius, nes jis mat kartumo turi, o kiti citrininia vaisiai, tai tik rūgštūs arba saldūs. Tokio kvailumo teiginys...
simakautas
simakautas Prieš 19 val
@Laimute Brazdziuniene kokia prasmė tų parašų???
Laimute Brazdziuniene
Laimute Brazdziuniene Prieš 20 val
1.Kas ta neapykantos kalba ?2.Dėl parašų,jeigu netinka,dabar galima surinkti iš naujo,juodu ant balto,su viskuom,kas teisu.
simakautas
simakautas Prieš 21 val
neapykantos kalba nėra laisvas žodis!
Arunas Raudonius
Arunas Raudonius Prieš dieną
Tapino "Ar jau pribrendome Partnerystės įstatymui?"... subtili manipuliacija pagrįsta totaliu alogizmu.. Išankstinė nuostata- partnerystės įstatymas- tautos brandos testas. Partnerystės įstatymo labiausiai nepalaiko asmenys nuo 29m. amžiaus ir labiausia palaiko asmenys iki 29m. amžiaus. Pagal, Tapino, logiką- jaunesni- brandesni. Einam ieškoti tiesos į darželį? 🤔
Baltic Way
Baltic Way Prieš 17 val
@Tautvydas Deržinskas Jaunesni palaiko LGBTQ, nes jų nuomonę formuoja intelektualės Lagy Gaga, Miley Cyrus, Kardashians, Taylor Swift, K-pop grupės, hip-hoppo žvaigždės ect.. Ir visa globali popkultūra kuri šiuo metu yra persisinkusi ''LGBTQ, Trans" išlaisvinimo temomis. Šiaip panašiai ir su nemaža dalimi vyresnių žmonių, kurie žiuri lietuviškas televizijas, nes ten tiesiog atrajotos tos pačios globalistinės popkultūros temos
Austeja Ivanov
Austeja Ivanov Prieš 21 val
"Pribrendę" - pagal "Bręstantis blogis"
Tautvydas Deržinskas
Tautvydas Deržinskas Prieš dieną
@Arunas Raudonius geras pastebėjimas.
Arunas Raudonius
Arunas Raudonius Prieš dieną
@Tautvydas Deržinskas Sutinku. Tik pakeiskim vieną žodį. Pribrendę- pakeiskim į pritaikyti ar suformuoti... tada tinka :)
Tautvydas Deržinskas
Tautvydas Deržinskas Prieš dieną
Jaunesni turi įdiegtas naujas propogandos mašinos programas, tad iš esmės tam Pasauliui į kurį yra kreipiama žmonija - jie yra labiau pribrendę. Niekam jame neįdomu vertybės, tradicijos, jausmai ir logika - ateities Pasaulis turi būti toks, kuriame žmonės daromi mėgintuvėliuose ("Designer babies") ir vykdoma visiška populiacijos kontrolė. Ten nei jausmų, nei šeimų, nei tradicijų nereikės, taipogi ir lyčių sampratos.
Ieva Lusaite
Ieva Lusaite Prieš dieną
Sinica adekvačiausiai argumentus dėlioja, kiti tik ant emocijos
Martynas Petrulis
Martynas Petrulis Prieš dieną
Ačiū už nuostabią dekonstrukciją.
Algimantas Romanauskas
Algimantas Romanauskas Prieš dieną
Labai malonu buvo žiūrėti, kai taip pagarbiai buvo diskutuojama ir kartu stipriai argumentuojančiai. Va, tokios laidos yra vadinamos aukščiausio lygio kokybė
Jonas Adomavičius
Jonas Adomavičius Prieš dieną
Tokia diskusija yra višikai net neverta dėmesio ir krikščionoškam gyvenime niekada nebus toliaruojama , o tapinas su raskevičiu turėtų skubiai kreiptis psihologines pagalbos 😞🙏
Mindaugas Sipkauskas
Mindaugas Sipkauskas Prieš dieną
Ir vėl Trumpas kaltas. Tik Šešelgytė kažkaip nepastebi, kad kai buvo Trumpas niekas ten nešaudė. Kaip tik procesas ėjo link taikos. O vat prie Biden ir prie Ukrainos rusai telkia kariuomenę ir Hamas teroristai šaudo raketas į Izraelį.
rasa lukoseviciene
rasa lukoseviciene Prieš dieną
Ir finansavimas atnaujintas buvo.
Ed Jan
Ed Jan Prieš dieną
​Apie kokią tarptautinę teisę čia galima kalbėti?? Jei jūsų kaimynas staiga sugalvojo mėtyti granatas jums per tvorą, pažiūrėčiau, ar jus taip pat aršiai gintumėte jo teisės. Jus bandytume "kalbėtis su abiems pusėms ir raminti" ar šauktumė policijos, kad suimtu teroristą ir išvežtų į kalėjimą visiems laikams (o jo tvartą atiduotų jums, vietoje materialinės žalos kompensacijos)? O dar geriau - jei turite namose giklą, tiesiog nušauti tokį kaimyną, o ne laukti kol policiją susiruoš atvažiuoti. Vadinkim reiškinius tiksliais vardais - HAMAS pradėjo karą, eilinį kartą bandant nušluoti žydus nuo šios planetos. Jei į Lietuvos teritoriją kaimynai būtų paleidę bent pusė tokio raketų skaičiaus, tai Lietuvos jau nebūtų. Tik griuvėsiai. Tai, kad Izraelis sugebėjo beveik visas raketas atmušti, dar nereiškia, kad karas buvo nerimtas ir galima su tokių kaimynų taikytis. Juolab, kad HAMAS turi palaikyma praktiškai visų aplinkinių valstybių, kuriu seniausia svajonė - nušluoti Izraelį nuo Žemės paviršiaus.
Laimute Brazdziuniene
Laimute Brazdziuniene Prieš 19 val
Izraelis žino,kaip saugoti ir ginti valstybę.Ir tuščiažodžiavimas čia visai nereikalingas.Įdomu,kodėl pasaulio valstybės nepribaigia Hamas,ir kitų teroristinių organizacijų,jei taip trokšta taikos Izraeliui ir arabams.Ir kas daro teroristinius išpuolius visam pasaulyje,ar ne "sventieji" arabai.. ir kiti islamistai.Padėtų valstybės,nevaidindamos geriečių, ir leistų Izraeliui išrauti blogį su visom šanim,ir baigtūsi viskas.
Mindaugas Snarskis
Mindaugas Snarskis Prieš 22 val
@Eiva L'uscita Tail kaip lietuviai turi istoriškai teisių į teritoriją iki Juodosios jūros arba rusai ir vokiečiai istoriškai turi teisių į Lietuvos teritoriją? :)
Eiva L'uscita
Eiva L'uscita Prieš 22 val
@Mindaugas Snarskis taip, yra nekilnojamos nuosavybės problema, kuri turi daug nuansų. Yra pakestiniečiai, kurie gyvena savo žemėje, bet istoriškai izraelio gyventojai taip pat turi teises į tą nuosvybę. Tai kai kompromiso nerandama, įsijungia Hamas teroristiniai išpuoliai, Izraelio galingas atsakas, o pasekmė - nekaltų žmonių mirtys.
Mindaugas Snarskis
Mindaugas Snarskis Prieš 23 val
@Ed Jan kad jokių loginių argumentų neišgirdau. ;)
Ed Jan
Ed Jan Prieš 23 val
@Mindaugas Snarskis Tai, tu pripažisti, kad tas tavo supratimas yra nieko nepagrįstas ir vis tiek jo laikaisi? Na, tikėjimas yra toks dalykas... loginiai argumentai šiai kategorijai žmonių neekzistuoja.
Po Sa
Po Sa Prieš dieną
"Ar jau pribrendome" - labai šališkai suformuluotas klausimas.
Irena Kazakevičienė
Irena Kazakevičienė Prieš dieną
Seimo narys pagal sąrašą patekai nieks tavęs nerinko 😝
simakautas
simakautas Prieš 20 val
sėdėk savo kaime, davatka!
TheEdita89
TheEdita89 Prieš 23 val
Kazkoki kitoki balsavimo biuleteni gavote :D nes visi kiti Lietuvos pilieciai turejo galimybe reitinguoti partiju sarasus. Tomas laimejo rinkimus, nors ir ne vienmandatej
Irena Kazakevičienė
Irena Kazakevičienė Prieš dieną
Niekada,nereikia tos partnerystės.
blueeyedbaer
blueeyedbaer Prieš 19 val
Jei jums nereikia, tai ir valio. Bet yra žmonių, kuriems reikia. Kodėl jiems tai uždrausti? Jūsų tai niekaip neliečia.
simakautas
simakautas Prieš 20 val
koks tavo reikalas??
Lukas Wask
Lukas Wask Prieš dieną
Ačiū už profesionalumą, naudingą informaciją!
Pokyciai Imanomi
Pokyciai Imanomi Prieš dieną
Juokingiausia kai sneka per LRT televizijos zinias, ,kad pokyciai darbo kodekse nepades. 1)Pades minimalu atlyginima nustatytu 1000 euru i rankas, darboviete pradetu galvoti ar verta investavus i darbuota juo atsikratyti. 2)Del psichologinio smurto galetu pakeitymus padaryti palankius darbuotojui, jeigu turetu irasa kaip darboviete psichologiskai ar kitap smurtauja pries darbuotoja, darboviete butu baudziama bauda su darbo inspekcijos pagalba ir irodymais 1 zmogaus.
Antanas M.
Antanas M. Prieš 17 val
Niekas neapgins bailio ir durniaus! Butent tokie nesugeba surengti streiko per 30 metu! Va tai ir leidzia nesiskaityma ir plesikavima. Ir jokio sargo nepristatysi,joks istatymas negalios,kol mes patys tai leidziam!
Белый Саня
Белый Саня Prieš dieną
В Литве в основном основном одни говно-конторы порядочных мало!
Antanas M.
Antanas M. Prieš 17 val
Nie malo,a niet sovsiem.
Белый Саня
Белый Саня Prieš dieną
Все по делу...в Гиртеке вообще чудо менеджеры заставляют постоянно 90 часов перерабатывать...да еще говорят фирма платит...а мне то что чип то мой а не фирмы!
Arcan
Arcan Prieš dieną
Kažkaip įtariu tai kas liko už kadro (ypač iš karūnavimo dalies) yra epic, butu įdomu pamatyt atskiru epizodu
Svajūnas Klemantavičius
Svajūnas Klemantavičius Prieš dieną
Nors ir neesu pries partneryste kaipo tokia, bet nesutikti su Sinica yra neimanoma. Kitas dalykas yra Tapino akivaizdus saliskumas sioje vietoje ir nors pasiziuriu Laisvieciu kuriama produkcija, bet tas veidmainiskumas vis labiau atbaido. Kaip ir siuo atveju, vartykit kaip norit, bet Sinica siuo atveju buvo vienas pries Tris (neskaitant Tapino kolegu) ir atsilaike puikiai. Ir skirtingai nuo "nesalisko" ir moralisto kauke uzsidejusio Tapino, Sinicai nereikia mainstreamo, kad gautu mano ir kitu adekvaciai mastanciu zmoniu simpatijas.
Ieva Marija
Ieva Marija Prieš 21 val
Taiklu:)
Asta
Asta Prieš dieną
100 % pritariu!
Mendelejevo mūza
Mendelejevo mūza Prieš dieną
Turiu pastebeti, kad nuslugus emocijoms Raskevicius labai solidziai atstovavo savo pozicija diskusijoje. Turbut taip pat reiktu ivertinti tai, jog Seimo narys gebejo eiti i kompromisa, atsizvelgti i visuomenes iskeltus nuogastavimus. Taigi, mano pozicija siuo klausimu tapo dar tvirtesne, ir noriu tiesiog padekoti uz toki pasiruosima (tiek intelektualini, tiek emocini) ir gebejima diskutuoti su visuomene. Manau, kad Seimui reiktu kuo daugiau tokiu gebejimu zmoniu, nepriklausomai nuo ju pasirinktos pozicijos. Man labai daznai pritruksta profesionalumo musu auksciausioj institucijoj. Esu isitikinus, kad su sia kadencija jo atsirado daugiau.
Virginija K
Virginija K Prieš dieną
o kur Garžulio šeima? kodėl savo šeimos nei apgynė, nei išsaugojo:)))
Yura-Sensei
Yura-Sensei Prieš dieną
As galvojau kad simaius mldc, bet sitas jo planas vilniuj skamba kaip visiska tragedija
Virginija K
Virginija K Prieš dieną
niekaip nesuprantu, nuo ko tą šeimą ginti?:)))
Odeta Penikaite
Odeta Penikaite Prieš dieną
Visiskai nesutinku su Sinico pasisakymu apie tai kaip mpterys jauciasi del teises balsuoti moterims ir partnerystes teises zmogui. Be jokiu duomenu pateike samo nuomone kaip fakta kad moterys yra pries. Man kaip zmogui sis istatymas atrodo labai svarbus. Tai suteiks daugiau galimybiu ir teisiu ne tik vienalytems poroms bet ir skirtingu lyciu poroms kurios neplanuoja santuokos, bet gyvena kartu. Vyras apskritai neturetu pasisakyti uz visas lietuvos moteris. Taip yra daug nuomoniu, bet pateikti savo nuomone jog dauguma moteru yra pries, kaip fakta yra visiskas apsurdas.
Giedrė Guzikauskaitė
Giedrė Guzikauskaitė Prieš dieną
''Liudvikai' :DDD
Rimas Giedrys
Rimas Giedrys Prieš 20 val
Atsiprašau, bet kame čia bajeris? :)
Remigijus. A.
Remigijus. A. Prieš dieną
Raskevičiaus supratimas apie teisę - nulinis, ir pats meluodamas melu kaltina kitus. Ir dėkui Sinicai kuris atsilaikė prieš tris . Tapinui kaip žurnalistui(?) - minus 10. Kur vedėjo objektyvumas?
David Jas
David Jas Prieš dieną
Nezinau as Sinica vaiku turi ar ne, bet jau matau kaip jis savo vaikui sako "Tu nebusi seimos zmogus. Rinkis karjera ar tai dar kazka gyvenime, bet is esmes tu nepilnavertis... "... Tada Sinicos vaikas, sedi seime kaip Raskevicius, bando daugiau teisiu visoms visuomenes grupems prasimust (karjera pasirinkes). Ir yra seriamas komentarais neapykantos... Armaturos dydzio i anala klausimais ir siaip belekuo kas yra tiesiogine neapykanta... Nu saunuolis Sinica. Pavare kaip reikalas. Protingas, slidus rupuziokas. Graziai, tiesiai per aplinkui, kulturingai pasisake kad ne visi mes lygus. O yra koks nors issireiskimas "Kulturingas neapykantos skatinimas"? Nes tai ir buvo kaip tik tai.
Remigijus. A.
Remigijus. A. Prieš dieną
Buvo dvi aferos su tais balsais - Tapino ir ta kita. Bet seimo vadė laaaabai skirtingai elgėsi su tais aferų organizatoriais.
Virginija K
Virginija K Prieš dieną
dvidešimt europos šalių jau turi seniai tokį įstatyma, o mes kažkokie atsilikėliai, saugom kažką nuo kažko...būsim paskutiniai, kaip ir paskutiniai pagonys buvom:)
Ieva Marija
Ieva Marija Prieš 21 val
Pasakyk Arabams,kad burkos atsilikeliai.Yra ir vietinės vertybės,ar tu žvalgaisi į "Pažangią Ameriką",kur susišaudymai mokyklose tampa kasdienybė.
Arunas Pečiūra
Arunas Pečiūra Prieš dieną
Nepriklausomybe, gi pirmieji issikovojom ...
give me o slash
give me o slash Prieš dieną
jei kažkas priėmė, tai nereiškia, kad ir mums to reikia
Giedrius
Giedrius Prieš dieną
Reikėtų subalansuoti pašnekovų pozicijas. Nes dabar pastato vieną prieš visus. Gerai, kad dar Uspaskicho nebuvo. Mano nuomone, geriausiai pasirodė Raskevičius. Matosi, kad žmogus pabuvo Seime ir suprato, kaip vartytis, kalbėti abstrakčiai ir nieko nepasakyti :) Bet jo bėda buvo tame, kad kai tik jis kažką diplomatiškai sukonstruoja, ateina Sabatasukaitė ir savo tiesmuka retoriką viską sugriauna (Sinica: Jei mes pripažinsime lygybę, homoseksualai per teismus prašys įsivaikinti, nes kitaip juos diskriminuos. ..Raskevičius: partnerystės įstatymas pirmiausiai yra skirtas visiems ir homoseksualams nesuteiks jokių vilčių įsivaikinti. Sabatauskaitė: Prieš įstatymą lygūs visi, todėl homoseksualai irgi galės įsivaikinti. Tada SInica šypso į ūsą, Raskevičiui prasideda tikas, Sabatauskaitė tiesiog klapsi akimis). Sinica ne kartą pats save skandino savo primityviais argumentais. Tapinas numesdavo banano žievę, o Sinica ant jos ir paslysdavo (Raskevičius sugebėjo jas apeiti).
Белые ночи
Белые ночи Prieš dieną
Nepatinka spaudzia imonu vadovai :D
Virginija K
Virginija K Prieš dieną
bet tas Sinica kažkoks keistuolis...visiškai nesusigaudo ir įsivaizduoja, kad visi žmonės turi gyventi pagal jo supratimą, pagal jo šeimos modelį...juk yra skirtingi žmonės ir šeimą suvokia skirtingai...koks kieno reikalas, kaip žmonės nori gyventi...susituokę, partnerystėj ar bažnytinėj santuokoj...jis mat žino...visažinis, išrinktasis...tokie žmonės pavojingi ir dar šneka Tautos vardu....man tai ir juokinga ir liūdna
Hexilion
Hexilion Prieš dieną
@give me o slash neapsiskaitęs*
give me o slash
give me o slash Prieš dieną
taip taip... Apsiskaitęs žmogus su nuomone, todėl ir pavojingas...
Белые ночи
Белые ночи Prieš dieną
Reiktu brigados laiku tokie vadovai butu susidaudyti savo kabanuose
Lukas Pačkauskas
Lukas Pačkauskas Prieš dieną
Vaikus iš šeimos paima tikrai ne be reikalo, dažniausiai tai būna asocialūs asmenys, kurių šeimoje girtaujama ir galimai smurtaujama, tokiu atveju, nemanau, kad vaikams yra geriau augti tokioje šeimoje.
simakautas
simakautas Prieš 20 val
@Rimas Giedrys kas? Skaudi tiesa nepatinka?
Lukas Pačkauskas
Lukas Pačkauskas Prieš dieną
@Vytautas Sinica Tai tokiu atveju reiktų gilintis į šeimų problemas, bei juos šviesti. Jei vaikai paimami iš šeimos, tai tėvai tikriausiai gauna reikalavimus kuriuos išpildžius vaikai būtų gražinti, tai jei tėvams rūpi jų vaikai jie turėtų stengtis visas sąlygas įgyvendinti.
Vytautas Sinica
Vytautas Sinica Prieš dieną
Iki 2017 metų taip ir buvo, kaip jūs sakote, paimdavo dažniausiai: (!) pagristai, dėl realaus smurtavimo. Po 2017 reformos atvirkščiai, paima dažniausiai nepagrįstai, dėl problemų, kurioms spręsti užtektų konstruktyvaus darbo su tėvais. Žinoma, pačios emociškai „sveikiausios” šeimos čia saugios. Bet turėtų ne tik geriausieji jaustis saugiai šalyje. Deja.
Lukas Pačkauskas
Lukas Pačkauskas Prieš dieną
@Rimas Giedrys "Puikiai argumentuota kita nuomonė, šaunuolis 10 balų."
Rimas Giedrys
Rimas Giedrys Prieš dieną
Baikit tas pasakas pasakoti.
Vida B
Vida B Prieš dieną
Tikiuosi, kad užteks politikams kompetencijos ir įžvalgumo kuo greičiau priimti partnerystės įstatymą. Tai bus naudinga visuomenei.
blueeyedbaer
blueeyedbaer Prieš 19 val
@Lietuvis 1 Labai gerai. Kuo greičiau pražus visokie sovietiniai homofobai, tuo greičiau Lietuva ir lietuvos gyventojai gyvens geriau.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš dieną
Tai bus kelias į pražūtį
Дёма
Дёма Prieš dieną
Сиди и работай дома, дома тебя озолотят, а хочешь "рыбку съесть", не обижайся, если тебе не предлагают на что-то сесть.
juliuscezaris
juliuscezaris Prieš dieną
Nežiūrėsiu nes: 1. Aš pribrenęs ir dar ne tokiems galėjimams. 2. Nes į laidą pasikvietėt kremliaus marioonetę.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš dieną
@juliuscezaris Ką netgi du
juliuscezaris
juliuscezaris Prieš dieną
oi net gi du.